CHYŤTE DRUHÝ DECH

Co znamenají naše sny? Proč jsou vztahy tak složité? Co od života očekáváme a jak jej naplnit štěstím? Co dělat, když nejsme spokojeni ve svém osobním životě, v práci, nebo když zkrátka cítíme, že něco není v pořádku? To je jen zlomek mnoha otázek, kterými se Dagmar Kludská, uznávaná kartářka a spisovatellka, zabývá ve své nové knize.

 

Tato kniha je plná postřehů, užitečných rad a zajímavých příběhů, které autorka za dobu své profese, coby kartářky, nastřádala.

 

Nakladatelství Brána 2013

 

 

 

LUNÁRNÍ HOROSKOPY - Kouzelná moc Měsíce

"Už celá desetiletí lidé věří, že Měsíc má tajemnou sílu, která ovlivňuje náš život. Působí na naše emoce, na náš vztah k erotice, partnerství i k práci, má vliv na naše zdraví i na choroby, ovlivňuje naši psychiku a dalo by se říci, že náš úspěch či neúspěch záleží na fázi Měsíce," konstatuje v úvodu své nové knížky významná astroložka, ale také úspěšná autorka už tří desítek vydaných publikací.

Dagmar Kludská píše prózy zaměřené autobiograficky, vydala i román a drobnější povídkové příběhy, inspirované zážitky svých klientů, hlavně se ale věnuje literatuře faktu s tematikou své profese: výkladu karet, výkladu snů a astrologii. Právě do této řady patří její knižní novinka, objasňující vliv Luny na všechna znamení Zvěrokruhu. Podle tzv. lunárního kalendáře se zjišťují jednotlivé měsíční fáze (dorůstání a ubývání, úplněk nebo nov), které prokazatelně působí nejen na přírodu, ale i na člověka. Co je tedy v těchto obdobích vhodné dělat, jak se chovat a stravovat, jak si udržovat pevné zdraví, posilovat harmonii v partnerských vztazích, erotiku v milostném životě a jak předcházet potížím? Zkušená autorka zajímavě odpovídá na tyto i na mnohé další otázky.

 

Nakladatelství Brána 2014

 

 

 

HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE - KOZOROH

Horoskop pro vaše dítě od Dagmar Kludské. Stane se Vám dobrým rádcem a průvodcem od prvních krůčků vašeho dítěte až po jeho dospělost.

 

Poznáte:

* jak mu pomoci k úspěchu

* na co má vlohy

* co ho zajímá a těší

*čím mu uděláte radost

* jaký talisman by mělo nosit pro štěstí

* jak se zachovat v případě nezdaru či nemoci

* jak lépe reagovat na jeho jednání a činy

* jakou zvolit optimální strategii při jeho výchově

 

S horoskopem Dagmar Kludské Vašemu dítěti daleko více a hlouběji porozumíte!

Nakladatelství Fragment 2010

 

HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE - VODNÁŘ

 

Nakladatelství Fragment 2010

 

HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE - RYBY

 

Nakladatelství Fragment 2010

 

HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE - BERAN

 

Nakladatelství Fragment 2010

 

HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE - BÝK

 

Nakladatelství Fragment 2010

 

HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE - BLÍŽENCI

 

Nakladatelství Fragment 2010

 

HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE - RAK

 

Nakladatelství Fragment 2010

 

 

HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE - LEV

 

Nakladatelství Fragment 2010

 

HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE - PANNA

 

Nakladatelství Fragment 2010

 

HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE - VÁHY

 

Nakladatelství Fragment 2010

 

HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE - ŠTÍR

 

Nakladatelství Fragment 2010

 

HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE - STŘELEC

 

Nakladatelství Fragment 2010

   

 

 

ELVÍRA

S láskou v několika podobách se setkáme v nejnovější knížce Dagmar
Kludské ELVÍRA, prvním, dlouho očekávaném beletristickém díle autorky, která má za sebou řadu úspěšně vydávaných knih z oblasti literatury faktu. Hlavní hrdinkou románu je mladá talentovaná malířka, jejíž dosavadní život nebyl jednoduchý ani šťastný. Nepoznala otce, jako čtrnáctiletá
tragicky přišla o maminku, neporozuměla si s tetou, která se o ni pak
starala. Vytvořila si proto svůj zvláštní uzavřený svět plný krásných i chmurných obrazů - malovala od dětství a vystudovala výtvarnou školu. Osudová láska k Igoru Steinerovi ji zasáhla nečekaně a silně poznamenala její citlivou duši ... Elvířin příběh přivádí na scénu ještě několik aktérů děje: rozvedeného psychiatra Maška, Elvířina ošetřujícího lékaře, jeho vlídnou maminku a krásnou dceru, jež si hned po maturitě plní sen a k nelibosti otce a babičky se stává tanečnicí, ředitele taneční agentury a jeho kamaráda - majitele nočního baru, Igorovu zlomyslnou manželku, jeho svéráznou sestru a další. Mnohým z nich se nevyhnuly problémy s alkoholem, drogami či sexem. Dagmar Kludská, kterou léta praxe naučila vyznat se i v těch nejtajnějších zákoutí lidského nitra, zkušeně provází čtenáře po spletitých životních cestách románových postav až k nečekanému rozuzlení napínavého děje.

Nakladatelství Brána 2010

     

 

 

AFRODISIAKA A RECEPTY PRO ZAMILOVANÉ

Dagmar Kludská, Jaroslav Vašák

Populární autorka knih o výkladu karet, snů a astrologických znamení, která je ve svém povolání kartářky zvyklá nahlížet i do těch nejtajnějších a nejintimnějších zákoutí lidské duše, se v této publikaci autorsky spojila s mistrem kuchařem, kulinářským expertem (více než 60 vydaných kuchařek) a sběratelem gastronomických kuriozit. Napsali dárek pro čtenáře hledajícího poučení o tom, co všechno může zamilovaným a sexuchtivým pomoci ke spokojenosti, ale i pro všechny, koho pobaví symbolika květomluvy, citáty i vtipy o lásce a sexu, zajímavosti o choutkách a chutích slavných, speciální sexuální horoskopy.

Nakladatelství Brána 2007

 

 

 

PERLIČKY Z VĚŠTÍRNY

Podnětem k napsání této knihy jsou moje vlastní prožitky i zážitky klientů, kteří u mého věšteckého stolu sršeli dobrou náladou, přestože se s nimi život zrovna nemazlil. Ano, právě síla vůle, neúnavná energie a optimismus pomáhají překonávat stres a nést břemena, jež se nám v danou chvíli zdají nad naše možnosti a která nám svět vezdejší, chcete-li osud, připravil.

Nakladatelství Eminent 2007

 

 

 

 

 

ZNAMENÍ ČÍNSKÉHO ZVĚROKRUHU - ZVÍŘE UKRYTÉ V NÁS

Astrologicko - karetní výklad a letité zkušenosti populární věštkyně a úspěšné spisovatelky Dagmar Kludské potvrzují, že zvíře ukryté v nás nemusí pouze škodit, ale může i výrazně pomáhat. Důležité ovšem je ho důkladně poznat, abychom mu lépe porozuměli.

Tato kniha je unikátní pohled na dvanáct znamení čínského zvěrokruhu,

a to včetně nezbytných Ascendentů. Vnese světlo do toho, proč někoho máte rádi, zatímco s jiným nedokážete navázat ani přátelský kontakt, proč má někdo práce nad hlavu a jiný jenom programově lelkuje, proč někdo jenom zdravím kvete, kdežto jiného neustále sužují bolesti na těle či na duchu. Hlavně se ale dozvíte, jak s tímto poznáním naložit.

Zasvěcené a detailní rozbory Dagmar Kludské poslouží k tomu, abyste lépe poznali své prarodiče, rodiče, partnery, milence i milenky, manžele i manželky, děti, přátele, kolegy nebo známé - a pochopitelně i sebe sama.

Nakladatelství Eminent 2007

 

 

 

ASTROLOGICKO - KARETNÍ KALENDÁŘ 2006

Kartářka a spisovatelka Dagmar Kludská vám představuje svůj kalendář.

Kromě horoskopu na každý den, zde najdete i výklad jednotlivých mariášových karet.Na konci kalendáře pak můžete nahlédnout do

"věštecké kuchyně", kde získáte návod, jak porozumět tomu,

co karty říkají.

Nakladatelství Prescogroup 2005


 

 

VZPOMÍNKY SCHOVANÉ V DUŠI

Třináctá kniha Dagmar Kludské je osobní zpovědí autorky, která vypráví
o několika generacích slavného českého cirkusu Kludský. Se smyslem pro dramatičnost zachytila osudy houževnatých lidí nezlomné vůle, artistů, muzikantů i tenťáků, a zaznamenala důležité události svého rodu v čase téměř tří století. Inspirovaly ji cenné dokumenty o dávných předcích, vzpomínky členů rozvětvené rodiny, a hlavně vlastní zážitky - léta dětství, dospívání, první milostné a mateřské zkušenosti, začátky a vrcholy profesionální kariéry v prostředí cirkusů a varieté. Život se s ní nikdy nemazlil a stejně na tom byli i její blízcí, do jejichž osudů nahlédla nebo je spoluprožívala. Teprve teď, v této knize, se rozhodla otevřít čtenářům i ta nejtajnější zákoutí své duše.
Nakladatelství Brána 2005

 

 

 

SOUBOJ ZNAMENÍ

Aby pronikla do samé postaty všeho, s čím se lidi na ní obrací, aby dokázala co nejkonkrétněji tlumočit a objasnit řeč karet, začala se intenzivně zajímat rovněž o astrologii předurčenost danou momentem zrození. Hledala a nacházela nadmíru zajímavé souvislosti a ty jsou právě námětem její knížky Souboj znamení. Všechna znamení zvěrokruhu detailně rozpracovala ze všech možných hledisek. Vznikl tak ojedinělý podle všeho první astrologicko-karetní průvodce.
Nakladatelství Eminent 1998

 

 

 

VELKÁ HRA ZNAMENÍ

Pokračování knihy Souboj znamení, protože mnohé ještě nebylo vysloveno.Kupříkladu to, kdy jsou karty a hvězdy nakloněny lásce, kterak slibně rozmlouvat s tím a oním, co Vás čeká v letech příštích, nebo jak důležitou úlohu v myšlení a konání lidském sehrává tzv. ascendent.
Z jednoduché tabulky si můžete odvodit svůj nebo kohokoli jiného ascendent a následně se dozvíte, co to v praxi znamená pro Vaše tělo, ducha, schopnosti, vlastnosti... Stačí jen znát přesný datum a hodinu narození a pak nalistovat příslušnou kapitolu v knize Velká hra znamení.

Nakladatelství Eminent 1999

 

 

 

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM

Dagmar Kludská, úspěšná autorka několika knih,
jež se týkají její profese kartářky, vykladačky snů a astroložky, přináší čtenářům svérázný návod, jak postupovat, čeho se vyvarovat a jak v životě uspět s pomocí západní i východní astrologie. Známe -li své sluneční znamení, ascendent podle data a hodiny narození i své místo v čínském zvěrokruhu, můžeme "odhalit zvíře, které je v nás ukryté", a získat tak ucelenější obraz o svých vlastnostech , potřebách, snech a možnostech.
V této knížce najdete 144 astrologických rozborů. Měli byste se ale také pobavit a dozvědět se některá drobná i větší tajemství o známých českých
i světových osobnostech. Za úspěchy velkých individualit stálo vždy kromě talentu a vynaložené píle také štěstí, tvrdí s jistotou Dagmar Kludská a radí, jak i vy můžete svému štěstí kráčet vstříc.

Nakladatelství Brána 2004

 

 

 

DENÍK KARTÁŘKY

Velmi osobní zpověď ženy, která se dnes už profesionálně zabývá výkladem snů, karet a astrologií. Dagmar Kludská má širokou i významnou klientelu
a po létech praxe dokáže porozumět lidské povaze, potěšit vlídným přijetím a snahou pomoci. Její vlastní život jí ovšem sám připravil mnohdy opravdu svérázná dobrodružství, zážitky i komplikace. Ty musela zvládnout většinou bez pomoci jiných. Snad právě proto získala recept ne to, jak neztratit smysl pro humor. V nové knížce dovolí čtenářům nahlédnout do tajemství své profese i svého soukromí.

Nakladatelství Brána 2003

 

 

 

MAGIE SNŮ

Sen je vstupní branou do našeho nitra, je zdrojem inspirace,vede nás k zamyšlení nad vlastními skutky a činy druhých, léčí duši i tělo .
Tato knížka se zabývá výkladem snové symboliky v souvislosti se znameními zvěrokruhu západního i čínského typu.
Populární autorka rozebírá charakteristické rysy jednotlivých znamení, přidává důležité rady jak sny přivolat a prostřednictvím snových vizí svých klientů hodnotí význam snů pro budoucí život.
Nakladatelství Brána 2001

 

 

 

TAJEMSTVÍ BUDOUCNOSTI, Kouzlo kávové sedliny

Jedni tvrdí, že káva reguluje vysoký krevní tlak, druzí hlásají, že blahodárně působí na nízký krevní tlak, třetí se dušují že podporuje činnost srdce, čtvrtí varují , že srdce oslabuje. Jedny povzbudí, jiné utlumí.
A PŘECE SE PIJE.
Populární věštkyně a spisovatelka Dagmar Kludská Vás zve na posezení
u kávy. Nebude jen tak ledajaké, protože věřte nevěřte - v šálku se skrývají odpovědi na otázky, které si možná už dlouho marně kladete. Když se pozorně zadíváte do kávové sedliny, jistě objevíte zdánlivě nesmyslné symboly, avšak prostřednictvím speciálně sestavených, abecedně řazených hesel si je snadno můžete interpretovat na to , co Vás zajímá. Voda bublá
a lahodná káva už čeká, aby vydala své TAJEMSTVÍ BUDOUCNOSTI. Nakladatelství Eminent 2001

 

 

 

SRDCOVÁ DÁMA KARTY A VY

Dagmar Kludská je právem nazývána Srdcová dáma, neboť se dnes
a denně stává svědkem příběhů, které napsal sám život., a společným jmenovatelem bývá nejčastěji právě láska. Mívá běžné, nikterak však banální podoby, stejně tak neobyčejné až kuriózní, a o tom všem mimo jiné vypráví v knize Srdcová dáma, karty a vy. Aniž by porušila křehké pouto důvěry
se svými klienty, poodhrne roušku tajemství i z osudů populárních či jinak známých osobností. Jen račte vstoupit - dveře věštírny se právě otevírají.

Nakladatelství Eminent

 

 

 

VELKÝ SNÁŘ

Po úspěšných knížkách Srdcová dáma, Srdcový král, Zelené eso-boží oko,Srdcové eso, a zejména po nedávno vydaném Souboji znamení, přichází nyní Dagmar Kludská ke čtenářů v roli vykladačky snů. Abecedně řazená hesla - názvy předmětů, jevů a činností, které mohou dominovat našim snům, - a jejich velice stručný, výstižný výklad doplňuje u každého písmena abecedy krátký zážitek některého z mnoha klientů paní Kludské, která objasňuje význam konkrétního snu. Pochopitelně že i v této knize využívá svých dlouholetých zkušeností s výkladem karet, věštěním osudu a zúročuje stálý zájem o historii snové symboliky, o utajená zákoutí lidské duše a všechny věci mezi nebem a zemí. Nakladatelství Brána 1998

 

 

 

VELKÝ SNÁŘ

Rozšířený slovník symbolů

Nakladatelství Brána a Knižní klub 2001

 

 

 

 

 

 

 

 

SRDCOVÉ ESO

Autorka se ve svých vzpomínkách ráda vrací do dětství, které prožila mezi exotickými zvířaty a veselými, odvážnými lidmi různých národností ve světoznámém cirkusu Kludský, jehož majitelem byl její dědeček a kde v mládí vystupovala s drezúrou holubů, tančila i zpívala, a později , to už se věnovala varietnímu umění, s ním projela celou Evropu. Při hostování v Itálii se seznámila s Řekyní Penelopou, která jí zasvětila do tajů věšteckého umění, jež se jí stalo celoživotním koníčkem a od roku 1989 také povoláním. Dagmar Kludská neumí ani sama sobě vysvětlit, proč dokáže se zarážející přesností poodhalit děje minulé i budoucí. Vyložené karty jsou pro ní jako otevřená kniha osudu. Soustřeďte se, sejměte levou rukou - tou blíže k srdci a poslouchejte......

Nakladatelství Knižní Klub 1996

 

 

 

ZELENÉ ESO BOŽÍ OKO

Tato kniha je nazvána podle nejšťastnější karty z celé sestavy. Součástí knihy je speciální příloha, ve které autorka poprvé zveřejňuje významnou charakteristiku jednotlivých karet a postup při karetním výkladu.

Nakladatleství Eminent 1994

 

 

 

 

 

 

SRDCOVÝ KRÁL

Její děd vlastnil světoznámý cirkus Kludský a právě zde Dagmar Kludská vystupovala s drezůrou holubů, zpívala, tančila, konferovala. Později se věnovala varietnímu umění a procestovala s pásmem Kludský Show celou Evropu. Při hostování v Itálii se seznámila s Řekyní Penelope a ta jí zasvětila do tajů věšteckého umění. Vykládání z karet se jí stalo osudovým koníčkem na více než třicet let, od roku 1989 rovněž i povoláním. Nakladatelství Talpress 1994

 

 

 

 

SRDCOVÁ DÁMA

Lze pokládat věštbu za šarlatánství či jen psychologický trik? To můžete posoudit na základě skutečných příběhů klientů profesionální věštkyně. Srdcová dáma, je žena milující a milovaná, zahřívá Vás, hladí, zbaví Vás nudy, únavy, rozličných neduhů a svižnější Vám dělá krok - zkrátka pohltí Vás celého.

Nakladatelství Talpress 1992